مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : سه شنبه هفتم بهمن 1393

پرده پانچ

 

جهت بازدید از سایت پرده آپادانا روی عکس پرده کلیک نمایید


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: پرده پانچ+ پرده سرا+ گالری پرده
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : دوشنبه هفدهم آذر 1393

پرده سالن پذیرایی2222

 

جهت ورود به سایت پرده آپادانا روی عکس پرده بالا کلیک نمایید


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: پرده اتاق خواب+ گالری پرده آپادانا+ پرده فروشی کرج
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : سه شنبه بیست و هفتم آبان 1393
پرده تصویری اتاق کودک                            جهت ورود به سایت پرده آپادانا روی عکس پرده بالا کلیک نمایید.

پرده سرا در کرج , فروشگاه پرده در محمدشهر , گالری پرده , تصاویر پرده پذیرایی , عکش جدید پرده , پرده مدرن , پرده رمانتیک , پرده فانتزی , پرده کلاسیک , پرده جدید , پرده 2014 , پرده فروشی جدید , گالری تصاویر پرده , گالری تصاویر اتاق کودک , گالری تصاویر پرده اتاق خواب , گالری تصاویر پرده اتاق کودک , گالری تصاویر پرده آشپزخانه , گالری پرده , فروشگاه پرده , گالری پرده آپادانا.

 


 


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: محمدشهر+ پرده آپادانا+ عکس پرده+ مدل پرده2015
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : جمعه هجدهم مهر 1393
پرده پانچ

 

جهت بازدید از مدلهای پرده آپادانا با کلیک روی عکس پرده بالا وارد سایت پرده آپادانا شوید.


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: محمدشهر+ پرده آپادانا+ عکس پرده+ مدل پرده
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : دوشنبه سوم شهریور 1393
 

پرده پانچ
جهت وارد شدن به سایت پرده آپادانا روی عکس پرده بالا کلیک نمایید.


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: پرده آپادانا+ مدل پرده رومن
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : یکشنبه نوزدهم مرداد 1393
پرده اتاق خواب کودک


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: پرده اتاق خواب+ گالری پرده آپادانا+ پرده فروشی کرج
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : چهارشنبه هجدهم تیر 1393


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: مدل پرده+ گالری پرده+ عکس پرده+ پرده آپادانا
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : سه شنبه شانزدهم اردیبهشت 1393
  راهنمای خرید پرده,اصول خرید پرده:     blinds buying guide

@***********************************************@

یکی از لوازم خانه که تاثیر زیادی بر زیبایی و همناهنگی آن دارد ، پرده است که در هنگام خرید و انتخاب بهتر است دقت کافی شود.قبل از خرید پرده لازم است با مواردی چند آشنا شوید:

با آن که پوشاندن پنجره‌ها با پرده‌های بلند در مجموع اتاق را پرزرق و برق و باشکوه جلوه می‌دهد اما قبل از خرید نکات ریزی است که باید در نظر داشته باشید:


@** @در مورد رنگ و طرح پارچه خوب فکر کنید. پرده‌ها بسیار جلب نظر کرده و تاثیر زیادی روی اتاق شما خواهند داشت.


** در مورد مقدار پارچه مضایقه نکنید. سخاوتمندانه عمل کنید. پرده‌ها حداقل باید دو برابر عرض پنجره باشند. حتی اگر بیش‌تر مواقع آن‌ها را به صورت جمع نگه دارید.


@**@ همچنین پرده باید به اندازه کافی بلند باشد. اگر می‌خواهید شیک و زیبا به نظر برسد، آن را بلندتر انتخاب کنید تا روی زمین را بگیرد و اگر می‌خواهید تمیز جلوه کند، بهتر است تا نزدیک زمین باشد. اما هرگز نباید ارتفاع پرده بلندتر از این دو حالت باشد.


**** پرده‌های خیلی کوتاه ناقص به نظر می‌رسند. بنابر این بهتر است پارچه را بلندتر انتخاب کرده و برای کوتاه‌تر شدن پایین پرده را تو بگذارید.


**** برای کنترل درجه حرارت و مقدار نور از پارچه‌های مناسب استفاده کنید. پارچه‌های کتان نور را از خود عبور می دهند و پوشش مناسبی برای گرم‌تر شدن اتاق در زمستان و خنک‌تر بودن آن در تابستان هستند. پوشش‌های ضخیم به دلیل جلوگیری از ورود نور، برای اتاق‌‌خواب‌ها مناسبند.


*** در انتخاب میله پرده دقت کنید. گیره و میله پرده باید متناسب با پارچه باشند.


**** پارچه‌های سنگین‌تر مانند مخمل را باید روی میله‌های بزرگ و حتی دکوری آویزان کرد در حالی که برای پرده‌های ابریشمی سبک و پارچه‌های نازک می‌توان از میله‌های ظریف‌تر استفاده کرد.


**** می‌گویند میله‌ پرده باید با بقیه وسایل اتاق هماهنگ باشد پس در انتخاب آن‌ها دقت کنید. مثلا اگر جنس میز و صندلی شما طلق شیشه‌ای است، میله پرده و اتصالات آن هم باید با آن هماهنگ باشد.


** به جنس پارچه دقت کنید. کتان، پارچه‌ای همه‌کاره بوده، راحت قابل شستشو است. مخمل، لوکس و انتخاب آن به سلیقه شخصی افراد بستگی دارد، در عین حال برای بعضی اتاق‌ها سنگین است. پارچه‌های توری، سبک و زیبا هستند اما از آن‌ها بدون زیر پرده برای جاهایی که دید دارند، استفاده نکنید. در نهایت پرده‌های پشمی آن قدر سنگین هستند که به‌راحتی یالان و تزیینات را به خوبی نشان دهند.


**** بست‌ها و سر میله‌های پرده ممکن است جزیی به نظر برسند اما وقتی روی میله قرار می‌گیرند، جلوه پرده را کامل می‌کنند.


در نظر داشته باشید همیشه یک اتاق با تک‌تک وسایل آن زیبا خواهد شد.پس بیایید زیبا زندگی کنیم زیبا ببینیم وزیبایی را به همدیگر هدیه دهیم.گالری پرده آپادانا

[جهت بازدید از سایت پرده آپادانا لطفا روی ورود کلیک نمایید .ورود


,واژه های مرتبط:گالری پرده,راهنمای خرید پرده2014, راهنمای انتخاب پرده, راهنمای خرید پارچه پرده, تعمیرات پرده, دکوراسیون پرده, انتخاب میله پرده, بهترین جنس پارچه پرده, مدل پرده, راهنمای دوخت پرده, دوخت پرده, ویژگی داشتن پرده, ویژگی های پرده, اصول خرید پرده
Blinds Buying Guideنویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: خرید پرده+ انتخاب پرده مناسبpardeh apadana+ رنگ سال پرده
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : سه شنبه شانزدهم اردیبهشت 1393

جهت دیدن مدلهای دیگر پرده تصویری وانواع پرده های اتاق خواب,پرده های فانتزی,پرده سالن پذیرایی     

انواع پرده های اتاق کودک,مدلهای پرده های اداری ومدلهای پرده شرشره با کلیک روی عکس بالا وارد     

سایت پرده آپادانا شوید  .                                               


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: پرده مدل فتولوور+ پرده تصویری+ پرده آپادانا+ محمدشهر
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : سه شنبه نهم اردیبهشت 1393
1 آموزش دوخت پرده پشت دری
2 آموزش دوخت پرده آبشاری
3 آموزش دوخت والان چین دار و پیلی دار
4 آموزش دوخت حجله میله ای (دور تختی)
5 آموزش دوخت پرده و والان های اشارپی
6 آموزش دوخت والان ساده چین دار و آستردار
7 آموزش دوخت والان دراپه پرده
8 آموزش دوخت پرده بادبزنی
9 آموزش دوخت پرده ساده با والان سرخود
10 پرده آپادانا (آموزش دوخت والان پرده خیمه ای)
11 آموزش دوخت پرده چپ وراست
13 آموزش دوخت پرده بادبزنی 02
14 آموزش دوخت پرده مجلل
15 آموزش دوخت پرده ساده
16 آستر کردن پرده
17 آموزش دوخت پرده مجلل(استرالیایی)


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: اموزش دوخت پرده+ اموزش دوخت انواع پرده+ طرز دوخت پرده ساده+ pardeh apadana
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : شنبه ششم اردیبهشت 1393

       جهت مشاهده مدلهای دیگر پرده های فانتزی روی عکس پرده بالا کلیک نمایید.


کلمات کلیدی: انواع پرده فانتزی-مدلهای پرده فانتزی-گالری انواع پرده فانتزی-مدل پرده تصویری فانتزی, پرده آپادانا, گالری پرده, گالری پرده اتاق خواب, عکس پرده جدید2014-گالری پرده های فانتزی-انواع پرده فانتزی-مدلهای پرده فانتزی-گالری انواع پرده فانتزی-مدل پرده تصویری فانتزی, پرده آپادانا, گالری پرده, گالری پرده اتاق خواب, عکس پرده جدید2014-گالری پرده های فانتزی-پرده آپادانا محمدشهرکرج ژورنال انواع پرده فانتزی, عکس پرده 2014جدید2014-گالری پرده های فانتزی-انواع پرده فانتزی-مدلهای پرده فانتزی-گالری انواع پرده فانتزی-مدل پرده تصویری فانتزی-pardeh apadana-modele parde apadana-modelhaye jadide parde otagh khabe kodak2014نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: مدل پرده تصویری فانتزی+ پرده آپادانا+ گالری پرده+ گالری پرده اتاق خواب+ عکس پرده جدید2014
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : سه شنبه بیست و نهم بهمن 1392

شستشوی پرده

پرده مانند هر چیز دیگر اگر درست نگهداری شود دوام بیشتری خواهد داشت. برای طولانی تر شدن زمان شستشوی پرده ها میتوان هر چند وقت یک بار با جارو برقی گرد و خاک را از روی آن پاک کرد. فواصل زمانی شستشوی پرده بستگی به آلودگی محیط دارد. در شهرهای آلوده به دود باید مرتب و به فاصله زمانی کم پرده را شست. چرا که اگر فواصل زمانی شستشو زیاد شود حتی پس از شستشو نیز پرده کدر میشود. بنابراین نباید گذاشت که پرده زیاد کثیف شده و بعد آن را شست. برای شستشوی پرده باید جنس و رنگ آن را در نظر گرفت. معمولا برای شستشوی پرده های قابل شستشو باید آن ها را در آب ولرم با پودر پاک کننده استاندارد شده به مدت یک ساعت خیس داد و سپس به طور ملایم چنگ زد و دوباره آبکشی کرد. بعضی از خانم های خانه داربرای شستشوی پاکیزه تر پرده استفاده از صابون های شستشو را توصیه میکنند و برای رفع سیاهی دوده روی پرده نیز اضافه کردن یک لیوان نفت به آبی که در آن پرده خیس داده شده را بسیار مفید میدانند. همچنین برای سفیدتر شدن پارچه های سفید میتوان از کمی مواد سفیدکننده نیز استفاده کرد. بدین ترتیب که پس از شستشوی پرده مقدار معینی از محلول سفیدکننده را همراه با آب در داخل ظرفی که بهتر است از جنس پلاستیک باشد ریخته و پرده به مدت نیم ساعت در آن خیس داد و سپس آبکشی کرد. باید توجه داشت که در موقع استفاده از این مواد مضر که در بیشتر کشورهای پیشرفته ممنوع است حتما از دستکش استفاده کرد تا پوست دست آسیب نبیند. استفاده از مواد سفید کننده و استنشاق گازهای متصاعد شده از آن باعث ایجاد زخم و عفونت در داخل بدن انسان میشود که جبران ناپذیر است. بنابراین در موقع استفاده از این مواد حتما ماسک به بینی زده و سعی کنید که در محیط باز کار شستشو را انجام دهید. لازم به تذکر است که مواد سفیدکننده برای الیاف پارچه نیز بسیار مضر بوده و آن ها را کم دوام میکند. پس از آبکشی باید پرده را به طور منظم روی طناب پهن کرد تا خشک شود. در صورتی که پارچه پرده از جنس نخی باشد باید قبل از برش و دوخت آن را به مدت دو الی سه ساعت در آب خیس داد و پس از گرفتن آب اضافی آویزان و خشک کرده و پس از اتو برش نمود.

برای شستشوی پرده با ماشین لباسشویی باید از درجه آب ولرم استفاده کرد. بهتر است که از درجه خشک کن استفاده نشود.

پرده های تور به مرور زمان و در اثر چندین بار شستشو ممکن است آهار خود را از دست داده و بی حالت شوند که برای آهار دادن مجدد آن ها میتوان یک لیوان نشاسته را در یک لیوان آب سرد حل کرده و آن را کمی گرم کرده تا لعاب دهد. سپس آن را در لگن آب سرد حل کرده و تور شسته شده را به مدت نیم ساعت در آن خیس داد سپس آن را آویزان کرد تا خشک شود.

بعضی از پارچه های پرده ای در اثر شستشو با آب خراب و بی حالت میشوند. بنابراین این گونه پرده ها را باید به صورت خشک شویی شست. مانند انواع پارچه های مخمل، ساتن و ابریشم. بعد از شستشوی پرده باید آن را اتو کرد. بعضی از پارچه های پرده ای را اگر به صورت مرطوب آویزان کنیم چروک آن از بین رفته و دیگر نیازی به اتو کردن نیست. درجه حرارت اتو باید با جنس پارچه هماهنگ باشد. برای اتو کردن پارچه های نایلونی باید درجه حرارت کمتر و برای اتو کردن پارچه های نخی و کتانی از درجه حرارت بیشتر اتو استفاده کرد. منبع سایت پرده آپادانامدل پرده اتاق کودک - مدل پرده اتاق خواب ني ني - فروشگاه انترنتي پرده اتاق خواب - خريد پرده اتاق - خريد پرده اتاق کودک - خريدپرده اتاق خواب - خريد اينترنتي پرده - قيمت پرده اتاق کودک - فروش پرده خانه - قيمت پرده حرير اتاق كودك - عمده فروشي پرده هاي در اتاق - فروشگاه خريد پرده اتاق کودک - مرکز فروش پرده اماده اتاق کودک ونوجوان - خريد اينترنتى پرده اتاق خواب - مراکز خريد پرده ا تاق کودک - خريد اينترنتي پرده اتاق خواب کودک - خريد پرده اتاق نوزاد - خريد اينترنتي پرده آبي - قيمت پرده كودك در فروشگاه آپادانا - فروش پرده اتاق نوزاد - پرده اتاق خواب فروشي - خريد اينترنتي پرده اتاق نوزاد - فروشگاه پرده اتاق نوزاد -


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: طرز شستوی پرده+ اموزش شستن پرده+ راهنمایی شستشوی پرده منزل+ پرده آپادانا
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : دوشنبه بیست و هشتم بهمن 1392جهت ورود به سایت رسمی پرده آپادانا روی عکس پرده بالا کلیک نمایید.

واژه های مرتبط:ژورنال پرده آپادانا,مدل پرده دورتختی,گالری عکسها ومدلهای پرده اتاق خواب کودک2014  
مدل گل میخ پرده آپادانا,انواع پرده آپادانا,پرده سرای آپادانا,مدل پرده 2014 modele jadide parde ashpazkhane  انواع کمر پرده شرابه یراق الات پرده آپادانا,مدل پرده آپادانا,جدیدترین مدلهای پرده آپادانا محمدشهر کرج, بورس پرده مدلهای گل میخ پرده آپادانا,مدل گل میخ,عکس گل میخ پرده آپادانا,انواع پرده آپادانا,پرده سرای آپادانا,مدل پرده2014  عکسهای گل میخ پرده سرای اپادانا,مدلهای پرده عکسهای گل میخ پرده سرای اپادانا,مدلهای پرده اپادانا,مدلهای کتیبه  یراق ژورنال جدید انواع گلمیخ پرده آپادانا 2014  انواع کمر پرده شرابه یراق الات پرده مدلهای گل میخ پرده آپادانا,مدل گلمیخ,عکس گل میخ پرده آپادانا,انواع پرده گل میخ پرده سرای اپادانا,مدلهای پرده بورس پرده مدلهای گل میخ پرده آپادانا, انواع مدل گل میخ پرده آپادانا,مدلهای جدید گلمیخ پرده اپادانا,عکسهای جدید انواع گلمیخ پرده سرای آپادانا,انواع مدل پرده مدلهای گل میخ عکس پرده دور تختی2014


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: مدل پرده بالاتختی+ مدل حجله پرده دورتختی+ مدلهای پرده آپادانا
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : یکشنبه بیست و دوم دی 1392


جهت ورود به سایت پرده آپادانا روی عکس پرده بالا کلیک کنید.
گالری پرده آپادانا


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: پرده آپادانا+ مدل پرده با دکور ساده+ مدلهای پرده
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : یکشنبه هفدهم آذر 1392

آموزش دوخت والان ساده چین دار و آستردار

آستر کردن والان آن را سنگین کرده و پرچین تر می نمایاند. علاوه بر این چون لبه پایین آن در جلو بدون درز دیده می شود زیباتر است. برای آستر کردن والان کافی است به همان اندازه پارچه پرده ای از پارچه آستری خریداری کنید.

طرز وصل کردن تخته های پارچه به یکدیگر :

برای آستر کردن این والان کافی است پارچه آستری را به همان اندازه عرض پارچه پرده ای ولی بلندی آن 5 سانتی متر کوتاه تر از بلندی پارچه پرده ای باشد برش کرده و پس از دوختن تخته های پارچه پرده ای به یکدیگر ، پارچه های آستری را نیز به یکدیگر وصل کنید.

 

طرز دوخت پارچه های آستر و والان به یکدیگر :

وسط لبه های پایینی آستر و پارچه پرده ای را به طوری که دو طرف روی پارچه ها مقابل هم باشند بر روی هم قرار داده و با 1.5 سانتی متر زاپاس به هم بدوزید. درز دوخته شده را از وسط باز کرده و پس از اتو کردن ، لبه های بالایی را بر روی هم قرار دهید ، به طوری که درز دوخته شده لبه پایین به طرف پشت آورده شود . سپس دو لبه کناری را با 1.5 سانتی نتر زاپاس به یکدیگر دوخته و والان را به طرف رو برگردانید.منبع سایت پرده آپادانا


کلید واژه ها:دوخت پزذه,اموزش پرده دوزی,مدل پرده2014,انواع والان پرده,مدلهای والن پرده
نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: پرده آپادانا+ آموزش دوخت پرده
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : یکشنبه دهم آذر 1392

پرده ٱپادانامحمدشهرمدل پرده تصویری

جهت ورود به سایت پرده آپادانا روی عکس پرده بالا کلیک کنید


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: پرده آپادانا+ پرده تصویری
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : دوشنبه سیزدهم آبان 1392

جهت بازدید از مدلهای پرده آپادانا روی عکس پرده بالا کلیک نمایید


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: مدل پرده+ پرده آپادانا+ مدل پرده شید+ گالری پرده2014+ مدل پرده اتاق کودک
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : دوشنبه بیست و دوم مهر 1392

جهت ورود به سایت پرده آپادانا روی عکس پرده بالا کلیک نمایید


گالری پرده آپادانا محمدشهرکرج,گالری مدلهای پرده سالن پذیرایی پرده اپاداناpardeh apadanaمحمدشهرکرج

ژورنال انواع پردههای سالن پذیرایی,مدلهای پرده مدرن,گالری پرده های مدرن سالن پذیراییpardeh apadana

عکس پرده آپادانا,مدل پرده مدرن,مدل پرده کلاسیک,مدلهای پرده سالن پذیرایی پرده آپاداناpardeh apadana

modele pardeh apadana,zhornale pardeh,jornale pardeh apadana,مدل پرده,مدل پرده اپاداناparde

مدلهای جدید پرده اتاق خواب2014,modele pardeh apadana,گالری پرده اتاق خواب,ژورنال جدید پرده2014


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: پرده آپادانا+ مدل پرده+ عکس پرده+ پرده سرای آپادانا+ گالری پرده اپادانا
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : دوشنبه بیست و پنجم شهریور 1392
و

جهت بازدید از مدلهای متنوع کتیبه پرده آپادانا روی عکس کتیبه بالا کلیک نمایید


کلمات کلیدی:pardeh apadana,کتیبه پرده,تصاویر انواع کتیبه پرده آپادانا محمدشهر,pardeh apadana

عکس کتیبه پرده,عکس قاب بالای پرده,مدلهای جدید انواع کتیبه پرده,مدلهای انواع ارک بالای پرده,گالری عکس

 عکس کتیبه پرده,قاب بالای پرده سالن پذیرایی,مدل های قاب پرده,عکس قاب بالای پرده,گالری کتیبه پرده,مدل

ژورنال انواع کتیبه پرده,کتیبه چوبی+عکس,مدل کتیبه,مدلهای جدید پرده سالن پذیرایی,مدل جدید پرده اتاق

عکس جدید کتیبه های چوبی پرده,مدلهای جدید وعکس انواع کتیبه پرده,ژورنال پرده سالن پذیرایی اتاق خواب

قاب چوبی بالای پرده,انواع کتیبه چوبی+عکس,گالری مدلهای جدید کتیبه پرده,مدل کتیبه,طریقه نصب کتیبهنویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: پرده آپادانا+ pardeh apadana+ تصاویرکتیبه پرده آپادانا+ مدل پرده 2014
مرتبط با موضوع ( پرده پذیراییLiving room curtains(سری دهم) ) | تاريخ ارسال مطلب : یکشنبه دهم شهریور 1392

جهت وارد شدن به سایت پرده اپادانا روی عکس پرده بالا کلیک نمایید.                       

پرده آپادانا,پرده اپادانا,پرده سرا,گالری پرده,سایت پرده,محمدشهر کرج,مدل چرده,مدل برده             

 پرده آپادانا,پرده اپادانا,پرده سرا,گالری پرده,سایت پرده,محمدشهر,عکس پرده                 

پرده آپادانا,پرده اپادانا,پرده سرا,گالری پرده,سایت پرده,محمدشهرکرج پرده2013                    


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: پرده آپادانا+ پرده اپادانا+ پرده سرا+ گالری پرده+ سایت پرده
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : سه شنبه بیست و نهم مرداد 1392

             جهت ورود به سايت پرده آپادانامحمدشهرروي عکس پرده بالا کليک نماييد

پرده آپادانا محمدشهر,گالري پرده آپادانا,محمدشهر کرج,عکس پرده2013,مدل پرده,ژورنال پرده2013

عکس پرده2013,مدل پرده,ژورنال پرده2013 ,پرده آپادانا محمدشهر,گالري پرده آپادانا,محمدشهر کرج

پرده آپادانا محمدشهر,گالري پرده آپادانا,محمدشهر کرج,عکس پرده2013,مدل پرده,ژورنال پرده2013

عکس پرده2013,مدل پرده,ژورنال پرده2013 ,پرده آپادانا محمدشهر,گالري پرده آپادانا,محمدشهر کرج


مشاهده ادامه مطلب


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: پرده آپادانا محمدشهر+ گالري پرده آپادانا+ محمدشهر کرج+ عکس پرده2013+ مدل پرده
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : جمعه بیست و پنجم مرداد 1392
به اطلاع بازدیدکنندگان ومشتریان عزیز میرساند باتوجه به درخواستهای فراوان شما نمایندگی
پوستر های دیواری(استیکر)توسط پرده اپادانا اخذگردید وبزودی تصاویر واطلاعات زیادی در
اختیار شما قرار خواهد گرفت با تشکر ترابی


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: پوستر دیواری+ استیکرجدید+ مدلهای پوستر دیواری+ پوستر جدید دیواری
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : جمعه هجدهم مرداد 1392
                          جهت ورود به سایت پرده آپادانا روی عکس پرده زبرا زیر کلیک نمایید.

مدل پرده زبرا,محمدشهرپرده آپادانا,گالری پرده آپادانا,مدل پرده 2013,عکس پرده جدید,ژورنال پرده
عکس جدید انواع پرده های سیاه وسفید,مدل پرده زبرا,طریقه شستشوی پرده زبرا پرده اپادانامحمدشهر
مدل پرده زبرا,محمدشهرپرده آپادانا,گالری پرده آپادانا,مدل پرده 2013,عکس پرده جدید,ژورنال پرده
عکس جدید انواع پرده های سیاه وسفید,مدل پرده زبرا,طریقه شستشوی پرده زبرا پرده اپادانامحمدشهر


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: مدل پرده زبرا+ محمدشهرپرده آپادانا+ گالری پرده آپادانا+ مدل پرده 2013+ عکس پرده جدید
مرتبط با موضوع ( پلی دراپه ولووردراپه ) | تاريخ ارسال مطلب : پنجشنبه هفدهم مرداد 1392
                                جهت ورود به سایت پرده آپادانا روی عکس پرده زیر کلیک نمایید


مدل پرده تصویری,چاپ عکس روی پرده,پرده تصویری,پرده پلی دراپه, چاپ عکس روی پرده2013
چاپ عکس دلخواه روی پرده پلی دراپه قابل شستشو عکس پرده تصویری اتاق خواب کودک2013
مدلهای پرده های تصویری ,چاپ عکس روی پرده,انواع پرده های تصویری اتاق خواب کودک 2013
مدلهای جدید پرده های اتاق خواب کودک چاپ عکس روی پرده چاپ عکس عروس وداماد روی پرده


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: مدل پرده تصویری+ چاپ عکس روی پرده+ پرده تصویری+ پرده پلی دراپه+ عکس روی پرده
مرتبط با موضوع ( پرده پذیراییLiving room curtains(سری دهم) ) | تاريخ ارسال مطلب : سه شنبه پانزدهم مرداد 1392

جهت وارد شدن به سایت رسمی گالری پرده آپادانا محمدشهر روی عکس پرده بالا کلیک نمایید           

محمدشهر کرج پرده,مدل پرده پرنسسی,گالری پرده آپادانا محمدشهرکرج,عکس پرده,ژورنال جدید پرده

گالری پرده آپادانا محمدشهر,یراق پرده,مدلهای جدید پرده2013,عکسهای جدید پرده سالن پذیرایی

ژورنال جدید انواع پرده لووردراپه پلی دراپه انواع زبرا شید دابل شیدبامبو پرده حصیری ریل تزیینی پرده

انواع ریل اتومات پرده تصویری انواع پارچه های حریر تافته شانل گونی بافت ساتن کتان دکورجدیدپرده

مدلهای جدیدانواع گل میخ میل حلقه انواع شرابه انواع کمرپرده ومدلهای جدید مدال اویز پرده2013

انواع پارچه پرده مدلهای متنوع پردهای زبرا دابل شید وانواع پرده های رومن آشپزخانه پرده اتاق خواب

ژورنال جدیدترین مدلهای پرده 2013انواع یراق ومنگوله پرده شرابه گل میخ میل حلقه پنل جدید پرده2013


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: محمدشهر کرج پرده+ مدل پرده پرنسسی+ گالری پرده آپادانا محمدشهرکرج+ عکس پرده+ ژورنال جدید پرده
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : شنبه دوازدهم مرداد 1392
                           جهت ورود به سايت پرده آپادانا روي عکس پرده کرکره پایین کليک نماييد   

مدل پرده کرکره فلزی,پرده کرکره,مدل پرده اداری,مدل پرده اشپزخانه,گالری پرده آشپزخانه
عکسهای جدید پرده اداری,مدلهای پرده اداری,مدلهای جدید پرده تصویری,پرده آپادانا محمدشهر

مشاهده ادامه مطلب


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: مدل پرده کرکره فلزی+ پرده کرکره+ مدل پرده اداری+ مدل پرده اشپزخانه+ گالری پرده آشپزخانه
مرتبط با موضوع ( پرده اتاق خواب Bedroom curtains (سری دوم) ) | تاريخ ارسال مطلب : شنبه پنجم مرداد 1392
                           جهت ورود به سایت پرده آپادانا روی عکس پرده زیر کلیک نمایید.

پرده اتاق خواب,مدل پرده اتاق خواب,گالری پرده اتاق خواب,پرده با دکور حریر اتاق خواب,عکس پرده اتاق خواب
مدلهای پرده اتاق خواب,عکس پرده اتاق خواب,ژورنال پرده اتاق خواب,عکسهای جدید پرده اتاق خواب
مدل پرده,عکس جدید پرده,ژورنال اتاق خواب,گالری اتاق خواب,مدلهای جدید پرده اتاق خواب2013
modele parde otagh khab2013,modele jadide parde,akse jadide parde,modeleparde otagh


نویسنده پست: ترابی

مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : سه شنبه هجدهم تیر 1392
جهت ورود به سایت رسمی پرده آپادانا روی عکس پرده زبرا زیر کلیک نمایید.


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: مدل پرده زبرا+ مدل پرده آشپزخانه2013+ پرده شید+ محمدشهرکرج+ عکس پرده آشپزخانه
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : پنجشنبه سیزدهم تیر 1392
با سلام و ارادت

به اطلاع کلیه مشتریان وبازدید کنندگان عزیز میرساند پیرو اطلاعیه قبلی در رابطه با

عدم موجودی پرده حصیری(بامبو)به استحضار میرساند که خوشبختانه مشکل حل شد

واز امروز با بیش از 30نوع متنوع بامبو با رنگبندی جدید درخدمت مشتریان عزیز هستیم

امیداست که دیگر شاهد چنین مشکلی نباشیم .با تشکر ترابی


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: پرده بامبو+ پرده حصیری+ پرده چوبی+ مدل پرده حصیری+ گالری پرده آپادانا
مرتبط با موضوع ( ) | تاريخ ارسال مطلب : پنجشنبه ششم تیر 1392
                جهت وارد شدن به سایت رسمی پرده آپادانا محمدشهر روی عکس پرده زیر کلیک نمایید .

mohammadshahr karajبورس انواع پرده هاي خارجي پارچه هاي ترک2013  انواع پارچه هاي پرده اي حرير شانل تافته ساتن مونورو گوني بافت حصيري وپردههاي تصويري لووردراپه وپلي دراپه وبامبو حصيري  محمدشهر کرج کتيبه پرده2013 modele jadide pardeh عکسها ومدلهاي پرده آپادانا محمدشهر کرج گالري جديد انواع پرده2013 پرده آپاداناmodele anvae pardeh2013ژورنال جديدپرده اتاق خواب کودک مدلهاي جديد پردهmodelhaye jadide parde2013مدلهاي جديد پرده2012گالري عکسها وژورنال پرده اتاق خواب پرده هاي مدل91لوازم پرده  لوازم يراق پرده ريشه پرده ريل نصاب ژورنال پرده دکورهاي جديد پرده پذيرايي گالري عکس  والان پرده ,مدل پرده پذيرايي ,پرده سالن پذيرايي ,ديزاين منزل ,پرده سالن ,پرده اپادانا گالري پرده ,مدلهاي پرده,2012پرده هاي زيبا ,پرده شيک ,مدل جديد پرده ,پرده ساده پرده اتاق خواب بچه, انواع پرده اتاق خواب, دکورپرده ,پرده مدل صخره ,گالري پرده آپادانا مدل پرده2012 ,گالري پرده ,مدل پرده آشپزخانه ,مدل پرده ,ديزاين منزل ,پرده آشپزخانه پرده پذيرايي ,مدل پرده اشپزخانه ,پرده اتاق خواب ,پرده سرا ,پرده بامبو ,پرده ,محمدشهراتو کردن پرده  نحوه چروک کردن پارچه نخي  نمايش پرده ساتن گلدار  نماي حجله  مدال وسط پرده  مدل برده  مدل پرده  مدل پرده 2012  مدل پرده اي صخره اي  مدل پرده براي اتاق خواب پر نور مدل پرده تزئيني خونه ايراني  مدل پرده جديد اتاق خواب2012  مدل پرده حصيري  مدل پرده دو پنجره  مدل پرده زرد  گالري تخت خواب حجله اي  گالري عکس پرده اپادانا  گالري عکس پرده هاي زبرا  گالري فروشگاه پرده  گالري مبل کرج  گالري مدل هاي پرده آشپزخانه  گالري کتيبه پرده  گلري پرده  لووردراپه  محل نصب شرابه 


نویسنده پست: ترابی

برچسب‌ها: پرده سالن پذیرایی+ گالری پرده2013+ عکس پرده آپادانا+ مدل پرده+ ژورنال پرده
مطالب قدیمی‌تر >>
.: Web & Graphic Designing By: BOLD:.